Job Openings Σερβιτόροι

About the job Σερβιτόροι

Σερβιτόροι

Είσαι παθιασμένος/η με την εξυπηρέτηση και τη φιλοξενία; Θέλεις να εργαστείς σε ένα περιβάλλον που ευνοεί την επαγγελματική ανάπτυξη και τη θετική ενέργεια; Τότε έχουμε την τέλεια θέση για εσένα!

Η Mavromatis Employment αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, ξενοδοχείο στο νησί της μαγευτικής Κέρκυρας, δυναμικούς και φιλόδοξους σερβιτόρους για άμεση εργασία!

Καθήκοντα θέσης:

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση των πελατών με φιλικότητα και επαγγελματισμό
  • Παρουσίαση του μενού και προτάσεις για επιλογές φαγητού και ποτού
  • Εξυπηρέτηση ποτών και φαγητού με ακρίβεια και ευγένεια
  • Διατήρηση της καθαριότητας και της τάξης στον χώρο εργασίας

Προσόντα θέσης:

  • Επιθυμητή εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και ευχέρεια στην εργασία ως μέλος ομάδας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και θετική στάση
  • Ικανότητα να δουλεύεις σε ευέλικτο ωράριο και σε περιβάλλον υψηλής πίεσης

Παρέχουμε:

Μηνιαία Αμοιβή 950

Διαμονή

Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αν νιώθεις ότι αυτή η θέση είναι για σένα, μην διστάσεις να μας στείλεις το βιογραφικό σου σημείωμα.

Αναμένουμε να σε γνωρίσουμε και να μοιραστούμε μαζί σου το πάθος μας για την εξαιρετική εξυπηρέτηση και τη φιλοξενία!