Job Openings Driver

About the job Driver

THIS POSITION IS STRICTLY FOR EUROPEAN AND/OR CYPRIOT CITIZENS AS THE EMPLOYER DOES NOT HAVE THE PERMITS TO EMPLOY CANDIDATES FROM OUTSIDE THE EUROPEAN UNION!!!

ΘΕΣΗ : ΟΔΗΓΟΣ ΒΑΝ ΓΙΑ ΔΙΑΝΟΜΗ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ: ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΛΑΡΝΑΚΑ

Ψάχνουμε άτομο με ευχάριστη προσωπικότητα και καλές διαπροσωπικές σχέσεις για να αναλάβει τη διανομή ρούχων σε πελάτες και τα καταστήματα μας στην Λαρνακα.

Αρμοδιότητες

  • Παραλαβή άπλυτων ρούχων από πελάτες και παράδοση στο καθαριστήριο
  • Παραλαβή πλυμένων ρούχων από καθαριστήριο και παράδοση σε πελάτες
  • Μεταφορά καθαριστικών προϊόντων σε καθαριστήρια και κεντρικό εργοστάσιο
  • Διανομή καθαριστικών προϊόντων σε πελάτες του καθαριστηρίου

Επιθυμητά προσόντα:

  1. Καλή οδική συμπεριφορά
  2. Ασφάλεια και σεβασμό στον ΚΟΚ
  3. Ευγένεια και καλούς τρόπους
  4. Υπομονή και καλή επικοινωνία

ΩΡΑΡΙΟ: ΔΕΥΤΕΡΑ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΑΒΒΑΤΟ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ 07:30 - 16:15

ΜΙΣΘΟΣ: 1000 καθαρά για την πενθήμερη εργασία συν τις υπερωρίες του Σαββάτου